O firmie

Elem

Sprawdź kim jesteśmy

O naszej działalności

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku energetycznym i telekomunikacyjnym od 2008r.

Charakteryzuje nas solidność, terminowość oraz relatywnie niska cena wykonywanych przez nas inwestycji. Zatrudniamy zgrany i wykwalifikowany zespół dzięki czemu usługi świadczymy profesjonalnie i elastycznie.

MISJA

Dobra energia w Twojej inwestycji

Tworzymy innowacyjne oraz dopasowane do Twoich potrzeb instalacje tak abyś mógł się skupić na tym co jest naprawdę ważne i nie martwił się o bezpieczeństwo Twoich pracowników

WIZJA

Chcemy być wiarygodnym partnerem w biznesie na długie lata. Pragniemy aby Inwestor już na etapie pierwszej realizacji był przekonany że współpracuje z najlepszymi fachowcami na rynku. Nasz zespół to wartość sama w sobie. Razem i z pasją tworzymy nową jakość –  jakość ELEM.

WARTOŚCI

Bezpieczeństwo – projektujemy i wykonujemy instalacje zgodnie z najnowszymi standardami, tak aby zapewnić ciągłość zasilania oraz bezpieczeństwo ludzi i urządzeń.

Wiarygodność – przez ponad 10 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt inwestycji na terenie kraju jak i za granicą. Zaufali nam zarówno lokalni Inwestorzy jak i znane ogólnoświatowe marki. Jesteśmy dumni z każdej wykonanej przez nas inwestycji.

Logika – każdy członek naszego zespołu może samodzielnie podejmować decyzje, jeżeli jest ona logicznie wytłumaczalna, przynosi realną wartość dla naszego klienta i jest zgodna z obowiązującymi normami

Społeczna odpowiedzialność biznesu – Jesteśmy wrażliwi na potrzeby innych ludzi i wierzymy że nasza firma została powołana do wyższych celów. Dlatego nieustannie włączamy się w różnego rodzaju akcje charytatywne, kulturalne, czy sportowe. Wspieramy również inicjatywy chrześcijańskie, ponieważ jesteśmy świadomi, że nie doszlibyśmy do tego wszystkiego bez Bożej pomocy.

Masz pytania?

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji

Elem w liczbach

0

Wykonanych relizacji

0

Zadowolonych klientów

0

Lat doświadczenia

Menu